W dniu 8 czerwca 2019 r. zapraszamy na XV Mazowiecki Ekologiczny Spływ Świdrem. Będziemy płynąć malowniczym, pięknym i dość łatwym dolnym odcinkiem rzeki z Mlądzą do Górek (1 km do ujścia do Wisły). Informujemy, że termin zgłoszeń upływa 4.06.2019 r.

regulamin   karta zgłoszenia
1 czerwca zapraszamy dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami na spływ piekną i łatwą rzeką Liwiec. Szczegóły w załączniku.

więcej informacji      karta zgłoszenia
Zapraszamy na XXIII Rodzinny Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Mazowiecka Wiosna 2019" , który odbędzie się w dniach 1 - 5.05.2019 r.. W tym roku popłynięmy niezwykle urokliwą, o zmiennym krajobrazie, nie pozbawioną naturalnych przeszkód rzeką Wel, baza w Ośrodku Wypoczynkowym PIAST w Kalborni. Szczegóły w załączniku.

więcej informacji      karta zgłoszenia
W dniach 14-16.09.2018 r. odbędzie się XX Ogólnopolski Jesienny POL-ECO Challenger o „PUCHAR BOBRÓW 2018”. Naszą baza to Ośrodek Wypoczynkowego "Nadliwie" w Starchowie, Będziemy pływać rzeką Liwiec. Serdecznie zapraszamy. Zapisy rozpoczęte...

zapowiedź   karta zgłoszenia
Informujemy, że XXII Rodzinny Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Mazowiecka Wiosna 2018" odbędzie się w dniach 28.04 - 03.05.2018 r. na rzece Bug, baza w Ośrodku Wypoczynkowym UROCZA w Serpelicach. Szczegóły wkrótce. Serdecznie zapraszamy!

więcej informacji      karta zgłoszenia
W dniach 22-24.09.2017 r. odbędzie się XIX Ogólnopolski Rodzinny Jesienny POL-ECO Challenger o „PUCHAR BOBRÓW 2017”. Zapraszamy wszystkich do Ośrodka "Dolina Słońca" w Piaskach Królewskich położonego w lesie na obrzeżach Kampinowskiego Parku Narodowego. Będziemy pływać urokliwą i łatwą rzeką Bzurą. W tym roku wychodząc na przeciw Waszym sugestiom przygotowaliśmy na sobotę dwie trasy: dłuższą dla wytrawnych kajakarzy (33 km) i krótszą (ok. 19 km) dla nowincjuszy i rodzin z dziećmi. Serdecznie zapraszamy. Zapisy rozpoczęte...

zapowiedź   karta zgłoszenia
Uwaga: zostały zmodyfikowane termin i trasa klubowego spływu wakacyjnego. W dniach 29.07 – 06.08.2017 r. w ramach obchodów roku Wisły zapraszamy na spływ Wisłą z Soczewki k. Płocka do Gniewu (230 km). Tradycyjnie płyniemy z pełnym sprzętem biwakowym i śpimy w pięknych, dzikich miejscach. Prosimy osoby zainteresowane o kontakt z Prezesem (e-mail: tkkf.szczesliwice@wp.pl).

więcej informacji
W dniu 10 czerwca 2017 r. zapraszamy na XIV Mazowiecki Ekologiczny Spływ Świdrem. Będziemy płynąć malowniczym, pięknym i dość łatwym dolnym odcinkiem rzeki z Mlądzą do Górek (1 km do ujścia do Wisły). Informujemy, że termin zgłoszeń upływa 5.06.2017 r.

regulamin   karta zgłoszenia
XXI OSK "Mazowiecka Wiosna" już za nami. W galerii można obejrzeć trochę zdjęć ilustrujacych, jak spędziliśmy ten czas.


Zapraszamy wszystkich uczestników spływu do zapoznania się z regulaminem XXI Rodzinnego Ogólnopolskiego Spływu Kajakowego "Mazowiecka Wiosna 2017" odbywającego się na rzece Widawce w dniach 29.04-03.05.2017 r.

regulamin
W dniach 13 - 14 maja 2017 r. zapraszamy na kameralny spływ klubowy rzeką Wilgą. Wilga to urocza, mała rzeczka płynąca na terenie Mazowieckiego Parku Chronionego Krajobrazu. Jest prawym dopływem Wisły.

więcej informacji
W dniach 29 kwietnia do 3 maja 2017 r. odbędzie się XXI Rodzinny Ogólnopolski Spływ Kajakowy "Mazowiecka Wiosna 2017". W tym roku będziemy pływać po Widawce (prawy dopływ Warty). Zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami o imprezie.
 B r a k   w o l n y c h   m i e j s c  ! 
zapowiedź   karta zgłoszenia
W dniach 23-25.09.2016 r. odbędzie się XVIII Ogólnopolski Rodzinny Jesienny POL-ECO Challanger o „PUCHAR BOBRÓW 2016”. Zapraszamy wszystkich do Ośrodka "Dwór nad Narwią" w Garbówcu koło Pułtuska położonym tuż nad woda na lewym brzegu rzeki. Będziemy pływać po rzekach Orzyc i Narew. Zapisy rozpoczęte...

zapowiedź   karta zgłoszenia
W dniach 11-15 sierpnia 2016 r. odbędzie się III Klubowy Spływ Wisłą na trasie Tarnobrzeg - Kazimierz Dolny - formuła jak w latach poprzednich: płyniemy z bagażami, zabieramy ze sobą cały ekwipunek biwakowy, śpimy w pięknych i najczęściej bezludnych miejscach. Jeśli ktoś ma ochotę popłynąć z nami a nie zadeklarował swego udziału jest proszony o pilny kontakt telefonicznie lub pocztą elektroniczną.